پویش مشارکت حداکثری در انتخابات

باتوجه به نزدیک شدن به ایام حساس انتخابات و همچنین رهنمود های رهبر معظم انقلاب مبنی بر  حضور حداکثرای تمامی اقشار جامعه، و انتخاب درست موسسه فرهنگی آموزشی راهیان کوثر برآن شد تا با راه اندازی پویشی تحت عنوان  مشارکت حداکثری  تمامی مخاطبان اعم از خانواده ها و اطرافیان دانش اموزان را تشویق به حضور در انتخابات ۱۴۰۰ نمایید .

از آنجا که انتخابات ریاست جمهوری یکی از مهم ترین رویداد های سیاسی   کشور می باشد که  طی آن  رئیس قوه مجریه  و مجری اصلی قانون  توسط مردم انتخاب می شود و این انتخاب تاثیر اساسی بر اقتصاد و آینده سیاسی و فرهنگی کشور دارد؛نیاز است با بینشی کامل نسبت به انتخاب این سکان دار اجرایی کشور  اقدام نماییم.همچنین حضور   پر شور مرد در انتخابات موجب اقتدار و موجب رعب و وحشت دشمنان و بدخواهان کشور و مردم  خواهد شد. همچنین در این دوره از انتخابات دشمنان ایران با سوء استفاده از مشکلات  اقتصادی و معیشتی به وجود آمده در این دوره چشم طمع به عدم مشارکت مردم  و در نتیجه  ایجاد هرج و مرج در کشور  برای پیشبرد اهداف شوم خود دارند ولی با  حضور پر شور مردم در ادوار گذشته انتخابات ریاست جمهوری ، مردم فهیم ایران در عمل ثابت کرده اند که همیشه در صحنه اند و همیشه با آرمان های امام راحل تجدید پیمان می کنند.

همچنین رهبر  معظم انقلاب در بخشی از صحبت های خود  از طریق رسانه ملی با مردم ایران داشتند فرمودند

ملت عزیز ایران!  انتخابات در یک روز انجام میگیرد، امّا اثر آن در چند سال باقی میماند. در انتخابات شرکت کنید، انتخابات را متعلق به خودتان بدانید و از خدا کمک و هدایت بخواهید که شما را هدایت کند به آنچه که درست و حق است و به کسی که شایسته است و بروید پای صندوق و رأی بدهید.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه تأکید کردند: کسانی که مردم را از رفتن پای صندوق رأی منع و القاء بی‌فایده بودن انتخابات را می‌کنند، دروغ می‌گویند که دلسوز مردم هستند، بنابراین به حرف آن‌ها اعتنا نکنید

موسسه راهیان کوثر با توجه به رهنمود های رهبر  انقلاب، وظیفه خود می داند تا با فرهنگ سازی در بین دانش آموزان مدارس خود مبنی بر حضور در انتخابات کشور و همچنین اهمیت انتخاب درست ،بتواند نقش مهمی در تربیت سیاسی دانش آموزان خو را ایفا نمایید .

پویش مشارکت حداکثر به نحوی طراحی و تدبین شده که دانش آموزان خانواده های خود را به حضور در انتخابات ریاست جمهوری  دعوت  می کنند  تا با حضور در انتخابات  و انتخاب درست آینده آن ها را بسازند

پویش مشارکت حداکری

 

پویش مشارکت حداکری

دانش آموزانمی توانند با ارسال اثار هنری خود و یا  با رنگ امیزی و  نقاشی این تصاویر  وضبط کلیپ کوتاه خانواده و نزدیکان خود را به حضور در انتخابات و انتخاب فرد صالح دعوت نماییند. همچنین  راوابط عمومی استان ها می توانند این اثار را از مبادی تایین شده ارسال نماییند.